Referencje

Monika z Biała

Od trzech lat rozliczamy się z mężem za pośrednictwem Tax w Krapkowicach. Jesteśmy zadowoleni, biuro to pomogło nam odzyskać pieniądze za Kindertoeslag(dodatek na dzieci), które urząd w Holandii przyznał następnie zabrał. Polecamy to biuro.

Ania z Leśnicy

Nie mogłam uzyskać swojej karty podatkowej od pracodawcy holenderskiego. Zwróciłam się do Agencji TAX i za dwa dni ją miałam. Mogłam wtedy rozliczyć podatek.

Adam D z Katowic

Dzięki Agencji TAX uniknąłem płacenia podatku do holenderskiego urzędu skarbowego za rok w którym nie pracowałem w Holandii, a ktoś pracował na mój SofiNr.

Załatwili to profesjonalnie, a ja otrzymałem dokumentację potwierdzającą, że nie zalegam z podatkiem. Bardzo dziękuję i polecam tę firmę.

Krystian B.

Rozliczałem podatek za pośrednictwem Agencji TAX za dwa miesiące miałem pieniądze na koncie. Polecam.

Kornelia i Rudolf z Krapkowic

Sześć lat rozliczamy podatek dochodowy poprzez Agencję „TAX” w Krapkowicach Polska i TAXNL w Holandii.

Możemy stwierdzić, że jest to firma kompetentna i rzetelna. Współpraca z tą firmą to dla nas przyjemność, a sprawy tam prowadzone są załatwiane zawsze do końca, niezależnie od stopnia trudności. Osoby pracujące w tym biurze są bardzo miłe, sympatyczne i zawsze można na nich liczyć w każdej sytuacji. Polecamy.

Danuta z Hrubieszowa

Dzięki biurowi Taxnl mogłam rozliczyć zaległy podatek z 3 lat wstecz i to za pomocą internetu.

A więc wszystko drogą elektroniczną to bardzo ułatwiło mi całą procedurę, poniewarz przebywam obecnie w Polsce polecam i pozdrawiam.

Kamil z Utrechtu

Za pośrednictwem biura Taxnl w Middenmeer otrzymałem dodatek do ubezpieczenia zdrowotnego, szybka i fachowa obsługa także w języku polskim pozwoliła na szybkie załatwienie mojej sprawy z czego jestem bardzo zadowolony.Polecam!

Zwrot podatku z Holandii online

Onze talen en landen
Nederlands
Polski
Lietuvos
English


System Informacyjny Pracowników:


Zwrot podatku Holandia
TaxNL
Prof. ter Veenweg 11 b
1775 BH Middenmeer
Nederland
Tel. +31 (0) 227-555360
Kom. +31 (0) 654247349
Agencja "TAX"
ul. Prudnicka 24
47-300 Krapkowice
Poland
Tel./Fax +48 (0)77 4661 771
Tel. +31 (0) 227-503581
Podatek i dodatek
Copyright TaxNL  |  Disclaimer  |  Sitemap