Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek aš galiu susigrąžinti?

Suma, kurią galite susigrąžinti, priklauso nuo daugelio veiksnių. Visų pirma tai yra jūsų darbo užmokestis, neatskaičius mokesčių, ir iš jo išskaitomas pajamų mokesčio bei socialinio draudimo įmokų dydis. Be to, deklaracijos pateikimo būdas taip pat gali turėti reikšmingą įtaką galutinei grąžintinai sumai. Jeigu deklaraciją teikiate kartu su savo partneriu (-e), galite susigrąžinti keliais tūkstančiais daugiau. Kaip išmanantys Nyderlandų mokesčių grąžinimo sritį ir kompetentingi specialistai, mes mielai suteiksime jums daugiau informacijos apie galimybes susigrąžinti didžiausią įmanomą sumą.

Kada galiu teikti prašymą dėl sumokėto pajamų mokesčio permokos grąžinimo?

Būdamas užsienio mokesčių mokėtojas, jūs galite tai padaryti pasibaigus metams. Mes galime jūsų vardu pateikti prašymą dėl pajamų mokesčio permokos grąžinimo už penkerius praėjusius metus.

Prieš porą metų dirbau Nyderlanduose. Ar vis dar galiu susigrąžinti pajamų mokesčio permoką?

Taip, jūs turite teisę pateikti Nyderlandų mokesčių tarnybai prašymą dėl ne vėliau kaip prieš penkerius metus sumokėtų pajamų mokesčių.

Kada galiu gauti pinigų?

Kai tik mes iš jūsų gausime visus reikiamus dokumentus, pateiksime deklaraciją Nyderlandų mokesčių tarnybai. Deja, kaip greitai bus išnagrinėta jūsų deklaracija arba prašymas, nuo mūsų vienų nepriklauso. Vis dėlto mes itin stengsimės, kad jūs kuo greičiau atgautumėte pinigus. Bet kuriuo atveju tai priklausys nuo to, už kuriuos metus teikiate deklaraciją, ir užtruks mažiausiai 8 savaites nuo reikalingų dokumentų gavimo dienos.

Kas yra metinė ataskaita?

Metinė ataskaita – tai oficialus dokumentas, kuriame nurodytas jūsų darbo užmokesčio dydis, neatskaičius mokesčių, ir išskaičiuotas pajamų mokestis bei socialinio draudimo įmokos. Mums šio dokumento reikia tam, kad galėtume pateikti teisingą deklaraciją. Paprastai darbdavys metinę deklaraciją atsiunčia pasibaigus metams.

Negavau metinės ataskaitos, ką dabar daryti?

Jeigu negavote metinės ataskaitos, galite paprašyti darbdavio ją pateikti. Jeigu pageidaujate, galime tai padaryti jūsų vardu. Jeigu paaiškėtų, kad darbdavys negali to padaryti, neišsigąskite, nes turime pasiūlymą ir šiam atvejui.

Kitas biuras mano vardu pateikė deklaraciją, tačiau daugiau nieko iš jų negirdėjau. Ką turiu daryti?

Jeigu atsakymo laukiate jau labai ilgai, neabejotinai bus įsivėlusi klaida. Jeigu nesiimsite jokių veiksmų, ir toliau lauksite tuščiai. Mes galime greitai išsiaiškinti, dėl ko taip yra. Taigi nusiraminkite ir susisiekite su mumis, mes jums padėsime.

Kaip vyksta mokesčių permokos susigrąžinimas per „TaxNL“?

Labai paprastai, nes visą darbą padarysime už jus. Užpildykite pasiteiravimo formą, ir mes kiek galėdami greičiau su jumis susisieksime bei išaiškinsime visą procedūrą. Taip pat galite paskambinti arba užeiti į biurą.

Kodėl turėčiau rinktis „TaxNL“ paslaugas?

Jau tūkstančiai užsieniečių, dirbusių Nyderlanduose, pasinaudojo „TaxNL“ teikiamomis paslaugomis. Kodėl? Todėl, kad mūsų teikiamos paslaugos turi daug pranašumų:

• didžiausios įmanomos mokesčių permokos sugrąžinimas
• paslaugos teikiamos ne viena kalba
• greitas mokesčių permokos sugrąžinimas
• mokesčių permoką galite susigrąžinti būdamas bet kuriame pasaulio krašte ir į bet kokią banko sąskaitą
• surasime jūsų pamestus dokumentus
• nereikia avansu mokėti už paslaugas
• už jus atsakysime į mokesčių tarnybos laiškus

Negavau reikalingų dokumentų arba jie yra pasimetę. Ką dabar daryti?

„TaxNL“ tai jokia problema! „TaxNL“ nemokamai jūsų vardu kreipsis į atitinkamas institucijas arba įmones dėl naujų dokumentų išdavimo.

Jau dabar kreipkitės dėl mokesčių permokos grąžinimo

Onze talen en landen
Nederlands
Polski
Lietuvos
English
Mokesčių
susigrąžinimas
TaxNL
Postbus 38
1775 ZG Middenmeer
Nederland
Tel. +31 (0) 227-555360
Fax. +31 (0) 227-555361
Kantoor Nederland:
Professor ter Veenweg 11b
1775 BH Middenmeer
Nederland
Tel. +31 (0) 227-555360
Fax. +31 (0) 227-555361
Mokesčių ir pašalpa
Copyright TaxNL  |  Disclaimer  |  Sitemap